Google Dijital Atölye Ücretsiz Eğitim Programı

Google Dijital Atölye, herkesin çevrimiçi pazarlamanın temellerini öğrenmesini sağlamak amacıyla, becerilerinizi veya özgeçmişinizi gözetmeksizin eğitim ve sertifika veren dijital platformdur. Çevrimiçi kursu tamamlayan kursiyerlere Google ve IAB Avrupa tarafından onaylanan bir sertifika verilir. Özellikle son dönemlerde dijital pazarlamanın arttığı bu dönemde bu eğitim ve sertifika özgeçmişinizde olumlu bir sonuç yaratacaktır.


Dijital Atölye Ne Öğretir ?

Kendinizi veya işletmenizi çevrimiçi ortamlarda görünür olmayı, insanlar tarafından takip edilmesi ve en önemlisi şahısınızın veya işletmenizin internet ortamında en doğru şekilde bulunmayı sağlamayı öğreterek interneti en doğru bir şekilde kullanmaya hazırlayacaktır.

Dijital Atölye Dersler Nasıl İşlenir?

Platform üzerindeki kurslar konu konu ayrılarak, modüller halinde ilerler. Ortalama her bir ders için 5 ila 35 dakikalık videolarla temel olarak anlatılmak istenileni doğrudan kullanıcıya aktarır. Her ders sonunda öğrendiklerinizi doğrulamak için ufak bir teste tabii tutulursunuz. Bu şekilde her dersler ilerlenir ve en sonundaki dersin işlenmesi ile birlikte kurs bitirilir.

Dijital Atölye Kurs Tamamlama Aşaması Nasıldır?

Tüm kurs içerikleri tamamlandıktan sonra e-posta ve web platform üzerinden pdf halinde iletilen bir sertifikaya sahip olacaksınız. Bu sertifika tarafınıza özel olarak hazırlanmış, doğrulama için her diplomaya özel numaralandırma sağlanılıyor.

Sonuç olarak tüm işlemler işte bu kadar basit olduğunu göze alırsak, özgeçmişinize yeni sertifika ekleyebilirsiniz. Dijital çağda bu tarz programlar, Türkiye tarafından oldukça ilgi görüp desteklenilmektedir. İş yeri sahipleri veya IK bu tarz dijital programlara katılımlarınız oldukça dikkat çekeceğini hatırlatmak isteriz. Bu programa katılmak isterseniz buraya tıklayarak ilgili web sitesine ulaşabilirsiniz.