Hakkımızda

Bay Girişimci 2016 Aralık ayında , insanların girişimcilik üzerine merak ettikleri ve güncel girişimcilik haberlerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.


Bay Girişimci olarak , insanların girişim sektöründe daha fazla bilgilenmesini sağlamak amacımız ve vizyonumuzdur. Girişimlere yön veren sektörde ses getiren girişimlerin öyküsünü kullanıcılarımızla paylaşırız. Bizleri takip eden tüm kullanıcılarımız içerik oluşturabilirler. Oluşturacak oldukları içerikler sayesinde , Girişim sektörünü
büyütmüş oluyoruz.


Girişimleri , başarı öyküleri olan kullanıcılarımızın Bay Girişimci ailesiyle paylaşmalarını olanak sağlıyoruz. Bu sayede kullanıcılarımıza güzel , yaşanmış hayattan örnek vererek , ve ayrıca onların kazanmış oldukları tecrübeleri paylaşarak girişim sektörünü daha bilinçli hale getiriyoruz.


Bay Girişimci ailesi olarak , girişmekten kaçınmayın kendinize güvenin ve çıktığınız yolun zorluğu sizleri yolunuzdan alıkoymasın diyoruz kendinize iyi bakın 🙂


“Girişimci, aslında hayalinde canlandıran ve gerçekleştiren kişidir. O, bir şeyleri hayalinde canlandırabilir ve hayalinde canlandırdığı zaman nasıl yapacağını tam olarak görür.”
Robert L. Schwartz