Adsense Alternatifi Reklam Firmaları

Adsense Alternatifi Reklam Firmaları

Sitenizi bir türlü Adsense‘e kabul ettiremiyorsanız ya da ban yediyseniz bu firmalar sayesinde kazanmaya devam edebileceksiniz.Adsense alternatifi olarak kullanabileceğiniz reklam firmaları;

1-Adhood (Yerli Firma)

Adhood turkticaret.net ‘e bağlı bir reklam firmasıdır.Sayımları ve yaptıkları istatistikler anlıktır.Gösterim (CPM) ve tıklama başına ücret alırsınız.Sayımları %99 doğrudur.Ödeme yolu olarak banka havale ve eft kullanıyorlar.KDV vs. ücret kesintileri olmasına rağmen piyasada ki çoğu firmadan iyi olduğunu söyleyebiliriz.Türkçe ve yerli firma olması da artısı.

2-Cpmfun(Yabancı Firma)

Şu an yabancı firmalar arasında CPM oranı en yüksek firmadır.Gösterim başına ücret ödemektedir.Gösterimi yüksek olan haber siteleri vb. siteler için idealdir.Sayımları %90 doğrudur.

1000 tıklama başına 0.03 – 0.07 $ kazanç sağlıyor.Minimum ödeme 100 $ olarak belirlenmiş.

*Bu firma hakkında bazı şikayet konuları da bulunmakta.Araştırarak kullanmanızı öneririz.

3-Adcash (Yabancı Firma)

Adcash, Alman reklam firmasıdır.Güvenilir bir reklam firmasıdır.Gösterim,tıklama,indirme ve üyelik gibi oldukça çok seçenek de para kazanmanız mümkün.Türkçe dil desteği vardır.İstatistikler gün içerisinde yenilenir.Ödeme para birimi Euro’dur.Reklam alanları çeşitlidir ve istediğiniz reklamları kendinize göre ayarlayabilirsiniz.